Šlapimo nelaikymas yra dažna moterų problema. Tai gali atsitikti kosint, juokiantis, čiaudint arba bėgant. Šlapimo kontrolės problemos yra labai paplitusios, ypač tarp vyresnio amžiaus moterų. Šlapimo nelaikymas paprastai nesukelia didelių sveikatos problemų, tačiau tai tiesiog sukelia nemalonias emocijas ar situacijas.

Šlapimo nelaikymas gali būti trumpalaikė problema, kurią sukelia šlapimo takų infekcija, vaistai ar vidurių užkietėjimas. Tai išgydoma, jeigu Jūs skiriate tam dėmesio. Tačiau šiame straipsnyje bus kalbama apie pastovų šlapimo nelaikymą.

Yra dvi pagrindinės šlapimo nelaikymo rūšys. Kai kurios moterys, ypač vyresnės, turi ……

  • Šlapimo nelaikymas dėl įtampos. Jis atsiranda tada, kai Jūs kosite, čiaudėjate, juokiatės, bėgat ar darote kitus dalykus, kurie sukelia spaudimą Jūsų pūslei. Tai labiausiai paplitusi šlapimo nelaikymo problema tarp moterų.
  • Šlapimo nelaikymas atsiranda tada, kai Jūs turite stiprų poreikį šlapintis, tačiau negalite laiku nueiti į tualetą. Tai gali atsitikti net tada, kai Jūsų šlapimo pūslėje yra nedidelis šlapimo kiekis. Kai kurioms moterims šlapimas išteka staiga.

Šlapimo nelaikymo priežastys gali būti:

  • silpni apatinių šlapimo takų raumenys;
  • šlapimo takų arba nervų, kontroliuojančių šlapinimąsi, problemos.

Šlapimo nelaikymas dėl įtampos gali atsirasti dėl gimdymo, svorio padidėjimo ar kitų sąlygų, kurios ištampo dubens raumenis. Kai šitie raumenys negali tinkamai palaikyti jūsų pūslės, atsiranda šla;pimo nelaikymas. Jūs negalite suspausti raumenų, kurie uždaro šlaplę. Tokiu būdu šlapimas gali tekėti dėl papildomo spaudimo pūslei, kai jūs kosite, čiaudite, juokiatės, mankštinatės ar darote kitą veiksmą.

Šlapimo nelaikymas dėl įtampos yra sukeltas dėl per daug aktyvių pūslės raumenų, kurie stumia šlapimą iš pūslės. Tai gali atsirasti dėl šlapimo pūslės sudirginimo, emocinio streso arba tokių ligų kaip insultas ar Parkinsonas. Dažnai gydytojai nežino, kas sukelia šlapimo nelaikymą.

Pagrindiniai atsitiktinio šlapimo išsiskyrimo simptomai:

  • jei nelaikote šlapimo dėl įtampos, Jums gali ištekėti nedidelis kiekis šlapimo čiaudint, kosint, juokiantis ir pan.;
  • jūs galite staiga ir dažnai pajusti poreikį šlapintis. Su šia pūslės kontrolės problema, Jums gali ištekėti didesnis kiekis šlapimo.
  • jei turite mišrų šlapimo nelaikymą, Jums gali pasireikšti visi anksčiau minėti simptomai.

Šiai problemai spręsti Daktaras Adomas pataria ir rekomenduoja – Geisha lastic ball

Geisha-Lastic-Balls-L-Pink-master-slider-600x400


Jūsų gydytojas apžiūrės Jus ir gali padaryti kai kuriuos paprastus tyrimus, kad išsiaiškintų Jūsų pūslės kontrolės problemos priežastis. Jei Jūsų gydytojas manys, kad šlapimo nelaikymą sukelia daugiau nei viena priežastis, tikėtina, jog atliks daugiau tyrimų.


Palikti Komentarą

Jūsų elektroninis paštas nebus rodomas viešai. Reikalingi laukai pažymėti * *