Priešlaikinė ejakuliacija – tai nuolat ar periodiškai pasireiškianti ejakuliacija iki varpos  patekimo (penetracijos)  į makštį, esant minimaliai seksualinei stimuliacijai arba ejakuliacija, įvykstanti iškart po varpos patekimo (penetracijos) į makštį. Seksologai visame pasaulyje vis dar nėra vieningos nuomonės, kokia lytinio akto trukmė yra standartinė, normali, o kokia traktuojama jau kaip priešlaikinė ejakuliacija. Objektyviausias priešlaikinės ejakuliacijos diagnostikos būdas yra intravaginalinės trukmės iki ejakuliacijos nustatymas ( ji yra lygi laikui nuo varpos patekimo į makštį iki ejakuliacijos).  Jeigu laikas nuo varpos patekimo (penetracijos) į makštį tęsiasi iki 60 sekundžių, tai yra akivaizdžiai priešlaikinė ejakuliacija. Jei laikas tęsiasi nuo 60 iki 90 sekundžių  – tai galima priešlaikinė ejakuliacija. Ejakuliacijos laikas po 90 sekundžių  ir ilgiau pripažįstamas kaip norma. Manoma, kad optimalus lytinio akto laikas yra 5-10 minučių.

Priešlaikinė ejakuliacija – dažniausias vyrų erekcijos sutrikimas. Maždaug 30% vyrų visame pasaulyje patiria šią nemalonią abiems sekso partneriams problemą. Priešlaikinė ejakuliacija taipogi yra dažniausias jaunesnių nei 40 metų vyrų seksualinis sutrikimas.

Priešlaikinės ejakuliacijos gydymas išlieka viena sudėtingiausių užduočių seksualinėje medicinoje. Gydymas nuo šio sutrikimo yra rekomenduojamas tuomet, kai tai nutinka 50% lytinių  santykių metu ar dažniau.

Pamėginti sutramdyti šią opią, mažinančią vyro savivertės jausmą problemą galima keliais būdais – elgesio terapija ( pratimai, saviįtaiga), medikamentais bei lokalia terapija. Specialistai neretai rekomenduoja derinti tarpusavyje šiuos gydymo metodus, pavyzdžiui, elgesio terapiją galima derinti su vaistų terapija. Žinoma, aklai užsiimti savigyda vyrams nerekomenduos nė vienas specialistas, kadangi priešlaikinės ejakuliacijos sutrikimo priežastys dažnai gali būti fiziologinės, o ne tik psichologinės kilmės.

Lokali terapija skiriama tuomet, kai specialistas nustato, jog priešlaikinės ejakuliacijos priežastis – itin didelis vyro varpos jautrumas. Jautrumui sumažinti yra sukurta įvairių gelių, tepalų bei purškiklių su lidokainu. Lidokainas – tai anestetikas, sukeliantis trumpalaikę vietinę nejautrą. Preparatai su lidokainu yra populiariausios priemonės, padedančios atitolinti ejakuliacijos laiką. Šie anestetikai paprastai yra tepami ar purškiami tiesiai ant varpos galvutės maždaug 20-30 minučių iki lytinio akto pradžios (būtina skaityti preparato naudojimo instrukciją). Preparato su lidokainu dozavimas, vartojimo laikas ir tepimo (purškimo) plotas turi didelę įtaką preparato efektyvumui. Patepus ar papurškus per didelį varpos odos plotą, yra tikimybė, kad dėl varpos nejautrumo dings erekcija, todėl persistengti nederėtų. Be to, norint išvengti nepageidaujamo anestetiko poveikio partnerei, visuomet geriausia naudoti ir prezervatyvą. Jei visgi nenaudojate prezervatyvo, verta įsidėmėti, kad anestetikas, nujautrinantis varpą, sekso metu pakliūna į moters makštį ir ją taipogi nujautrina, tad moteriai gali kilto orgazmo pasiekimo problemų. Todėl, jei naudojate preparatą su lidokainu ir atsisakote prezervatyvo, gydytojai rekomenduoja būtinai prieš pat lytinį aktą nuplauti gelį ar purškiklį, kurio sudėtyje yra minėtas komponentas. Taipogi gelių, tepalų ar purškiklių, kurių sudėtyje yra lidokaino, dažnai negalima naudoti oralinio sekso metu, jei kaip apsaugos priemonė nėra naudojamas prezervatyvas.

,,Daktaras Adomas“ savo vaistinėje turį itin kokybišką, pasaulinį pripažinimą pelniusį kaip  priešlaikinę ejakuliaciją stabdantį purškiklį  ,,STUD 100 Desensitizing Spray“. Šis produktas pasaulinėje rinkoje yra jau 25 metai ir turi didžiulę paklausą, nes yra itin efektyvi priemonė. Griežtai kontroliuojami klinikiniai tyrimai ir medicininiai testavimai parodė, kad ,,STUD 100 Desensitizing Spray“ yra saugus ir veiksmingai mažinantis priešlaikinės ejakuliacijos sutrikimą. Pagrindinės viso pasaulio Sveikatos Apsaugos tarnybos leidžia naudoti šį preparatą kaip nereceptinį vaistą. ,,STUD 100“ yra parduodamas JAV, Jungtinėje Karalystėje bei daugiau kaip 60 pasaulio šalių.

stud-100

Dažniausiai vyrų užduodami klausimai apie ,,STUD 100 Desensitzining Spray“ :

  • Ar ,,STUD 100 Desensitizing Spray“ iš tiesų yra veiksmingas?

Vienareikšmiškai veiksmingas preparatas. Griežtai kontroliuojami klinikiniai tyrimai ir medicininiai testavimai įrodė, jog ,,STUD 100“ uždelsia ejakuliacijos laiką, taip prailgindamas malonumo laiką abiems sekso partneriams. Svarbiausias ,,Stud 100“ sudėtinis komponentas  yra lidokainas (9,6%), kuris švelniai, bet efektyviai nujautrina penį.

  • Kaip naudoti ,,STUD 100 Desensitizing Spray“ ?

Apipurkškite varpos galvutę (galima purkšti ir ant varpos stormens) 5-15 min. iki lytinio akto pradžios ir leiskite ,,STUD 100“ įsigerti į odą. Vienam lytiniam aktui pakanka 3-8 papurškimų, nelygu, koks yra varpos galvutės jautrumas. Nepurkškite daugiau, nei 24 kartų vienos paros bėgyje. Kiekviename purškiklio flakone yra 120+ papurškimų.

  • Ar galima naudoti ,,STUD 100 Desensitizing Spray“ su prezervatyvais?

Taip. Purškiklis ,,STUD 100“  Jungtinėje Karalystėje buvo testuotas su firminiais latekso prezervatyvais. Testavimo rezultatai atitinka Didžiosios Britanijos Standartų Instituto keliamus reikalavimus.

  • Ar galima panaudojus ,,STUD 100“ užsiimti oraliniu seksu?

Taip. Tačiau tuomet ant varpos galvutės purkšti galima tik minimalų purškiklio kiekį.

  • Kuo skiriasi ,,STUD 100“ nuo ,,Viagros“?

Abu preparatai gerina seksualinio gyvenimo kokybę, tik skirtingai. ,,Viagra“ stimuliuoja erekciją, o ,,STUD 100“ padeda pasiekti, kad seksas nesibaigtų, jam dar neprasidėjus.

  • Ar yra koks nors šalutinis poveikis?

Ne, nėra, tačiau privaloma laikytis preparato naudojimo instrukcijos. Nenaudokite ,,STUD 100“, jei vienas iš sekso partnerių yra alergiškas vietiniams anestetikams. Purškiklio taipogi negalima vartoti, jei sekso partnerė yra nėščia. Nepurkškite preparato ant sudirgusios ar pažeistos odos.

Ar purškiklis yra saugus aplinkai?

Taip. ,,STUD 100“- tai aerozolinis flakonas su mechaniniu purkštuvu, todėl šis šis purškiklis neardo ozono sluoksnio.

Jei susidomėjote ,,STUD 100 Desensitizing Spray“, jo aprašymą rasite ,,Daktaro Adomo“ prekių kataloge.


Palikti Komentarą

Jūsų elektroninis paštas nebus rodomas viešai. Reikalingi laukai pažymėti * *