Priemonės, skirtos sustiprinti makšties raumenų tonusą, nėra naujas išradimas. Jau prieš 3 tūkstančius metų Tibete jaunos merginos naudojo panašias į vaginalinius kamuoliukus priemones, norėdamos išmokti sekso meno. Panašius į pirmuosius vaginalinius kamuoliukus taip pat naudojo kinietės, indės, japonų geišos, vėliau –  romėnų ir graikų kurtizanės.

Šiuolaikinė sekso industrija siūlo moteriai pačių įvairiausių vaginalinių kamuoliukų. Daugelis moterų klysta manydamos, jog vaginaliniai kamuoliukai yra tik sekso žaislas. Visgi  pirminė jų paskirtis – išmokti reguliuoti makšties plotį arba sustiprinti makšties raumenis, kurie nusilpo po gimdymo.

Prieš pradėdamos mankštinti makšties raumenis vaginalinių kamuoliukų pagalba, moterys turėtų šiek tiek pasidomėti jų naudojimo instrukcija. Populiariausi ir daugumos moterų pamėgti kamuoliukai yra gaminami iš silikono, latekso, plastiko, metalo ar stiklo. Kamuoliukai būna apvalios, ovalo, kartais pailgos formos. Kai kurie kamuoliukai būna reljefinio paviršiaus, su rėželiais ar dekoruoti spygliukais – šios dekoracijos leidžia moteriai pajusti daugiau malonumo. Klasikiniai vaginaliniai kamuoliukai tarpusavyje yra sujungti virvute, kurios vienas galas pasibaigia kilpute, kad būtų patogiau kamuoliukus ištraukti iš makšties. Vieną kamuoliukų komplektą sudaro nuo vieno iki keturių kamuoliukų. Paprastai vieno vaginalinio kamuoliuko skersmuo būna nuo 1,9 iki 3,5 cm.

Patys pažangiausi vaginaliniai kamuoliukai valdomi nuotoliniu būdu, jie veikia kaip vibratoriai. Vaginaliniai kamuoliukai-vibratoriai padeda moteriai seksualiai susijaudinti ir yra rekomenduojami sekso žaidimams ar kaip preliudija prieš lytinį aktą.

Vaginaliniai kamuoliukai būna dviejų tipų – sunkūs maži ir didesni, su kintančiu svorio centru. Didesni  kamuoliukai su kintančiu svorio centru yra skirti debiutantėms, ką tik pradėjusioms treniruoti makšties raumenis. Sunkūs ir maži kamuoliukai, kurie paprastai yra gaminami iš metalo, skirti jau pasiektų rezultatų sutvirtinimui. Sunkius ir mažus kamuoliukus išlaikyti makštyje galima tik tada, kai makšties raumenys yra labai stiprūs ir gerai išvystyti.

Kaip naudoti vaginalinius kamuoliukus? Dauguma moterų renkasi vidutinio dydžio sunkius kamuoliukus, manydamos, kad taip greitai ir efektyviai sutvirtins makšties raumenis. Deja, pradedančiosioms toks pasirinkimas nėra teisingas. Pradėti mankštinti makšties raumenis reikia su didesniais mažo svorio kamuoliukais, palaipsniui keičiant juos į mažesnio diametro sunkius kamuoliukus. Kuo kamuoliukai mažesni ir sunkesni, tuo labiau makšties raumenys turi dirbti tam, kad išlaikytų kamuoliukus.

Prieš naudojimą vaginalinius kamuoliukus galima ištepti vandens pagrindu pagamintu lubrikantu. Patogiai atsigulus, reikia įstumti kamuoliukus į makštį. Pradedančiosioms rekomenduojama pradėti nuo vieno ar dviejų kamuoliukų, tik vėliau, kai sutvirtėja makšties raumenys, galima naudoti daugiau. Kamuoliukus savyje išlaikyti reikia stengtis maždaug po 10-20 minučių 3 kartus į dieną. Pripratus, vaginaliniai kamuoliukai netrukdo įprastai moters veiklai – ėjimui, darbui, kitam fiziniam krūviui. Po naudojimo vaginalinius kamuoliukus reikia nuplauti šiltu vandeniu ir dezinfekuoti specialiu sekso žaislų valikliu.

Intymiai technikai patobulinti galite išmėginti keletą pratimų su vaginaliniais kamuoliukais. Išmokite juos stumdyti į skirtingas puses – tai suglauskite, tai išskirkite, vieną kamuoliuką stumkite aukštyn, kitą – žemyn. Tik neskubėkite, nes tai nėra labai paprasta. Pirmiausia išmokite gerai valdyti vieną kamuoliuką ir pamažu tobulėkite.

Ištreniruotais makšties raumenimis  moteris gali lengvai reguliuoti makšties diametrą. Todėl lytinių santykių metu abu partneriai junta neapsakomą malonumą, kai moters makšties raumenys tampriai apglėbia vyro varpą. Visiškai nesvarbu, kokio dydžio Jūsų partnerio varpa, jei Jūsų makštis yra siaura ir tampri. Kasdieninės treniruotės su vaginaliniais kamuoliukais ne tik praturtina moters seksualinius pojūčius, bet ir padeda moteriai pažinti savo anatomiją. Be to, vaginaliniai kamuoliukai gerina kraujotaką mažojo dubens srityje, o tai padeda įveikti frigidiškumą ar anorgazmiją (lytinio pasitenkinimo nebuvimą).

Vaginaliniai kamuoliukai nerekomenduojami negimdžiusioms moterims, taip pat nerekomenduojami moterims, kurios serga infekcinėmis ar uždegiminėmis lytinių organų ligomis.

Svarbu žinoti, kad makšties raumenų stiprinimas taipogi stiprina šlapimo pūslės raumenis bei tvirtina dubens dugno raumenis. Todėl nuolatinė mankšta yra ne tik sėkmingo seksualinio gyvenimo vienas iš kertinių akmenų, bet dar ir naudinga moters vidiniams organams. Gydytojai dažnai rekomenduoja moterims vaginalinius kamuoliukus kaip šlapimo nelaikymo, gimdos nusileidimo, miomų bei cistų  prevencijos priemonę.

Vaginaliniai kamuoliukai ,,Geisha Lastic Balls“

Geisha-Lastic-Balls-L-Pink-master-slider-600x400

,,Daktaras Adomas“ rekomenduoja išbandyti vaginalinius kamuoliukus moterims, nusprendusioms pradėti makšties raumenų treniruotes. ,,Geisha Lastic Balls“  yra 3,5 cm skersmens, ganėtinai lengvi kamuoliukai, todėl tobulai tinka pradedančiosioms mankštą. Šie hipoalerginiai vaginaliniai kamuoliukai yra pagaminti iš medicinoje naudojamo silikono, todėl yra saugūs sveikatai. Kamuoliukų viduje yra mažesni rutuliukai, kurie sukasi ir vibruoja nuo menkiausio moters judesio. Kadangi kamuoliukai yra dideli ir ganėtinai lengvi, jie net pradedančiosioms netrukdo užsiimti įprasta kasdiene veikla. Platesnį šių vaginalinių kamuoliukų aprašymą rasite ,,Daktaro Adomo“ prekių skiltyje.


Palikti Komentarą

Jūsų elektroninis paštas nebus rodomas viešai. Reikalingi laukai pažymėti * *