Gamta taip sukūrė, kad vyras orgazmą pasiekia greičiau, nei moteris. Siekdamas harmonijos, darnos, abipusio lytinio pasitenkinimo sekso metu, vyras privalo išmokti nugalėti savo prigimtį ir išsiugdyti savikontrolę. Geras meilužis visuomet pasirūpina, kad moteris pirmoji pajustų pasitenkinimą ir tik tada pats pasiekia orgazmą. Jei vyras sekso metu egoistiškai rūpintųsi vien savimi, lytinis aktas beveik visada tęstųsi trumpai.

Vyras, kuris domisi seksualine darna partnerystėje, turėtų žinoti apie moterų seksualinio temperamento ypatumus ir žinoti, kuriam tipui priklauso jo partnerė:

 • Moteris susijaudina lėtai, orgazmą pasiekia negreitai.
 • Moteris susijaudina lėtai, bet orgazmą pasiekia greitai.
 • Moteris susijaudina greitai, o orgazmą pasiekia lėtai.
 • Moteris susijaudina greitai, taipogi greitai pasiekia orgazmą.

Prailginti lytinio akto trukmę vyrai gali trim būdais:

 • Sekso technikos tobulinimas.
 • Sveikas gyvenimo būdas, fizinė veikla.
 • Papildomos priemonės ( specialūs geliai, purškikliai ir kt.).

  Štai kelios auksinės taisyklės, kurių laikantis, lytinis aktas tampa žymiai ilgesnis:

 • Reguliarūs lytiniai santykiai. Pastebėta, jog vyrams, turintiems pastovius lytinius santykius, problemų dėl pernelyg trumpo lytinio akto iškyla kur kas rečiau. Nesklandumai prasideda tuomet, kai dėl kokių nors priežasčių seksualinis vyro gyvenimas tampa nereguliarus ir nedažnas.
 • Vyras pradeda sueitį tik tuomet, kai jo partnerė yra pakankamai seksualiai susijaudinusi. Moteriai lytiškai susijaudinus, jos makštyje padaugėja išskyrų, todėl ji tampa drėgna. Dėl drėgmės sekso metu vyro varpos galvutė būna mažiau jautri, todėl ne taip greitai įvyksta ejakuliacija.
 • Vyras, pajutęs, jog artinasi ejakuliacija, 1-2 minutėms nutraukia frikcijas, sulėtina kvėpavimą, nukreipia mintis į pašalinius dalykus. Pirmąją tokią pauzę reikėtų daryti iškart po varpos įėjimo (penetracijos) į makštį.
 • Pauzių metu vyras nenustoja stimuliuoti moters lytinių organų, antraip jai gali pradingti susijaudinimas. Pauzių metu moters klitoris ir mažosios lytinė lūpos ritmingai, bet ne grubiai stimuliuojamos ranka. Po 1-2 minučių frikcijos vėl tęsiamos.
 • Jei ir tokiu atveju vyras junta artėjančią ejakuliaciją, sueitį galima nutraukti ir apsiriboti tik moters glamonėmis. Moteriai šiuo atveju nederėtų stimuliuoti vyro varpos galvutės. Dingusi erekcija šioje situacijoje nėra problema, nes ji vėl greitai atsinaujina, todėl nereikėtų dėl to jaudintis.
 • Nedidelis alkoholio kiekis taipogi sąlygoja ilgesnę lytinio akto trukmę.
 • Lytinio akto trukmę galima prailginti įvairių purškiklių, gelių, kurių sudėtyje yra nedidelė anestetiko dozė, pagalba. Šias priemones paprastai reikia purkšti ar tepti tik ant varpos galvutės. Taipogi galima naudoti prezervatyvus, kurie yra užpildyti lengvai nujautrinančia vyro varpą priemone. Paprasti prezervatyvai taipogi mažina vyro varpos jautrumą sueities metu, taip irgi galima prailginti lytinio akto trukmę.
 • Įvykus ejakuliacijai, varpos iš moters makšties iškart ištraukti nereikėtų. Seksualiai susijaudinusiai moteriai malonu justi net suglebusią partnerio varpą. Taipogi, įvykus ejakuliacijai, galima toliau daryti lengvas frikcijas bei stimuliuoti moters klitorį.
 • Piktnaudžiauti ilgai trunkančiu lytiniu aktu nederėtų. Pernelyg dažnas ejakuliacijos uždelsimas kenkia vyro lytinių organų sveikatai. Geriausias lytinio akto trukmės indikatorius – abiejų sekso partnerių savijauta.

  Sveikas gyvenimo būdas

  Fizinis neveiklumas, ypač ilgas sėdėjimas, blogina vyrų lytinio gyvenimo kokybę. Bet kokia fizinė veikla, sportas gerina lytinę potenciją. Žinoma, vyras turi atsižvelgti į savo sveikatos būklę ar amžių ir nepulti iš vieno kraštutinumo (visiškas fizinis neveiklumas) į kitą (pernelyg didelis fizinis krūvis). Dažnai pakanka netingėti daug eiti pėsčiomis, kopti laiptais ir pan.

  Šiuolaikinis gyvenimas pilnas stresų, o tai gali sukelti rimtas vyriškos potencijos problemas. Todėl pravartu laikytis psichohigienos – gerai išsimiegoti, rasti, iš kur pasisemti teigiamų emocijų, turėti mėgstamą užsiėmimą, skirti laiko poilsiui.

  Sveika mityba taipogi nėra antraeilis dalykas. Vyriškai potencijai gerinti rekomenduojama valgyti daug baltymų turinčio maisto.  Žinoma, jų padauginti nereikėtų, nes tuomet efektas bus priešingas. Neriebi mėsa, žuvis, pieno produktai – puikus baltymų šaltinis. Taipogi vyro lytines funkcijas gerina aštrūs prieskoniai (aitrioji paprika, česnakai, svogūnai), šokoladas, riešutai, avokadai. Ypatingomis potenciją stimuliuojančiomis savybėmis pasižymi jūros produktai – austrės, midijos, kalmarai, krevetės. O  bet koks nesveikas maistas, kenkiantis kraujagyslėms, kenkia ir vyro varpos kraujagyslėms.

  Svarbiausia geros erekcijos sąlyga – gera arterinė kraujotaka vyro varpoje. Be geros arterinės kraujotakos, gero kraujo pritekėjimo į varpą geros erekcijos nebūna. Vyro varpoje yra labai daug kraujagyslių, todėl bet kokie faktoriai, neigiamai veikiantys viso organizmo kraujagysles, kenkia ir vyro varpos kraujagyslėms, todėl sutrinka erekcija. Diabetas, aterosklerozė, aukštas kraujospūdis, rūkymas, alkoholis, narkotikai labai mažina vyro potenciją.

  Papildomos priemonės

  Šiuolaikinė farmakologija vyrams, pageidaujantiems ilgesnės trukmės lytinio akto, siūlo specialių gelių bei purškiklių. Šių priemonių sudėtyje yra komponentų, kurie aktyvina kraujotaką genitalijų srityje, o tai įtakoja geresnę erekciją, ilgesnį lytinį aktą bei intensyvesnį orgazmą. ,,Daktaras Adomas“ savo vaistinėje taipogi turi gerą reputaciją ir populiarumą pelniusių kompanijų gaminių, kuriuos naudojant, galima mėgautis kokybiškesniu seksu.

  Purškiklis ,,HOT V-activ Penis Power Spray“

v-activ-for-male-penis-power-spray-50ml-made-in-austria-ja555spray3

                                                           

Garsios pasaulyje austrų kompanijos ,,HOT“ produktas. Šis purškiklis aktyvina kraujotaką genitalijų srityje, gerina erekciją, padeda pasiekti intensyvesnį orgazmą. Purškiklio sudėtyje yra ginkmedžio ekstrakto, alavijo Barbandesis lapų sulčių – šie komponentai nuo seno yra pripažinti ir naudojami  kaip stimuliuojantys lytinę potenciją.

Purškiklis ,,HOT Rhino long Power Spray“

atidejimo_purskiklis_rhino_long_power

Dar vienas kokybiškas kompanijos ,,HOT“ produktas. Šis purškiklis yra pagamintas, pasitelkus senovinę kiniečių receptūrą. Puikiai tinka priešlaikinės ejakuliacijos prevencijai. Unikalios receptūros dėka vyro varpos galvutės jautrumas yra sumažinamas, todėl seksu mėgautis bus galima žymiai ilgiau.

Purškiklis ,,Pjur Superherhero Spray“

8907856fff314fc5e10f1845a7c6457c-400x400

Populiarios vokiečių kompanijos ,,Pjur“ gaminys. Naudojamas, šis purškiklis padeda išvengti ankstyvos ejakuliacijos. Purškiklio sudėtyje yra ženšenio ekstrakto, kuris suaktyvina kraujotaką bei gerina seksualinę ištvermę.

Visus vyrus, norinčius, kad  jų seksualinis gyvenimas taptų kokybiškesnis, ,,Daktaras Adomas“ kviečia apsilankyti jo vaistinėje.


Palikti Komentarą

Jūsų elektroninis paštas nebus rodomas viešai. Reikalingi laukai pažymėti * *