Stresai, ligos, rūpesčiai, fizinio aktyvumo nebuvimas neigiamai įtakoja kiekvieno žmogaus gyvenimą. Įvairios negandos, ypač bėgant metams, kartais pakerta ir vyriškumo galias. Tai didelis smūgis vyrui, nes normali lytinė potencija dažnai yra svarbiausias vyriškumo, pilnavertiškumo kriterijus. Žinoma, pavieniai erekcijos nebuvimai dar nėra erekcijos disfunkcija, susirūpinti ir nepabūgti pradėti gydyti sutrikimą reikia tuomet, kai tai kartojasi nuolat.

Erekcijos sutrikimas (disfunkcija arba liaudyje vadinama impotencija) – tai nesugebėjimas pasiekti ir (arba) palaikyti pakankamo varpos sustandėjimo, reikalingo pilnaverčiam lytiniam aktui atlikti. Erekcijos sutrikimas (disfunkcija) būna lengvas (kai varpa kartais nesukietėja), vidutinis (kai varpa nevisiškai sukietėja) ir sunkus (kai varpa visai nesukietėja). Sunkus erekcijos sutrikimas konstatuojamas tuomet, kai išnyksta sugebėjimas pasiekti erekciją ar pilnavertiškai atlikti lytinį aktą 3 mėnesius iš eilės, nepaisant vyro amžiaus. Visgi naujausi tyrimai rodo, kad net 50% vyrų, perkopusių per 40-50 metus, turi lengvesnių ar sunkesnių potencijos sutrikimų.

Erekcijos sutrikimai būna tiek psichologinės, tiek organinės kilmės arba mišrūs. Vis dar įprasta manyti ir tikėti mitu, jog erekcijos sutrikimas (disfunkcija) dažniausiai yra psichologinių traumų pasekmė. Tačiau daugybė mokslinių tyrimų ir apklausų įrodo, kad tik 20% šio sutrikimo priežasčių yra psichologinės kilmės. Pagrindiniai psichologiniai veiksniai, įtakojantys erekcijos disfunkciją: baimė būti išjuoktam sekso partnerės, nerimas, abejojimas savo vyriškumu, baimė užsikrėsti venerinėmis ligomis, baimė susilaukti palikuonių ir kt. Tokiais atvejais vyrui (geriausia kartu su sekso partnere) patariama kreiptis į psichoterapeutą. Atviri pokalbiai, įvairios psichoterapinės gydymo technikos yra tikrai veiksmingos, ypač, jei vyro partnerė yra lojali ir emociškai palaiko vyrą. Partnerės diskretiškas elgesys šioje situacijoje didelis žingsnis sveikimo link.

Taipogi beveik viskas, kas sukelia įtampą, gali tapti erekcijos sutrikimo priežastimi : stresas, rūpesčiai, konfliktai šeimoje, liūdesys, depresija, artimo žmogaus ar darbo praradimas. Žmonės dėl nuolat greitėjančio gyvenimo tempo ir didelio krūvio aplamai patiria daug streso, todėl specialistai primygtinai rekomenduoja laikytis psichohigienos. Tai gali padėti išvengti tokio nemalonaus reiškinio, kaip erekcijos sutrikimas dėl pervargimo ir kasdieninio streso. Dienos režimas, sportas ar fizinis aktyvumas, mėgstama veikla, reguliariai gaunamos geros emocijos, sveikas gyvenimo būdas teigiamai įtakoja vyro seksualinį gyvenimą. Be to, įrodyta, kad kuo dažniau vyras turi lytinių santykių, tuo rečiau patiria erekcijos sutrikimų.

Lytinį pajėgumą labai mažina alkoholis, narkotikai, rūkymas bei, deja, vaistai. Net 25% erekcijos sutrikimo atvejų sukelia vaistai, vartojami kitoms ligoms gydyti. Maždaug 200 įvairių vaistų trikdo lytines  funkcijas (hormonai, antidepresantai, antipsichotikai, vaistai hipertenzijai gydyti ir kt.).

Visgi dažniausia ir svarbiausia erekcijos sutrikimo priežastimi tampa organinės kilmės kraujagyslių ligos. Didžioji dauguma vyrų, besiskundžiančių erekcijos sutrikimu, kenčia nuo sutrikimų kraujotakos sistemoje. Todėl labai apmaudu, kad vyrai metų metais vengia kreiptis į specialistus ir papasakoti jiems apie savo negalavimą. Neretai, skyrus tinkamą gydymą, erekcijos disfunkciją galima įveikti jau po pirmojo vizito pas gydytoją. Pačioje vyro varpoje yra labai daug kraujagyslių, todėl viskas, kas kenkia organizmo kraujagyslėms, kenkia ir varpai. Jei susidūrėte su erekcijos problemomis, visų pirma išsitirkite kraujagysles ir pasitikrinkite, ar nėra padidėjęs cholesterolio kiekis kraujyje. Stabili lytinė funkcija įmanoma tik tada, kai kraujagyslės yra sveikos ir nepažeistos. Tuomet į vyro lytinius organus priteka daugiau kraujo, o gera kraujo cirkuliacija yra vienas svarbiausių erekcijos buvimo veiksnių.

Pasaulio mokslininkai vieningai sutaria, kad viena amino rūgštis – L-argininas turi didžiulį poveikį vyro lytinei sveikatai. L-argininas dar vadinamas gamtine Viagra, kadangi šios amino rūgšties dėka atsistato kraujo cirkuliacija erektinių audinių kraujagyslėse. Kai organizmas gamina arba gauna kartu su maisto papildais pakankamai L-arginino, sustiprėja ir pailgėja lytinių organų užpildymas krauju, tad erekcija būna stabilesnė bei ilgesnė. Taipogi prailginamas lytinio akto laikas, L-arginino dėka vyrai jaučia gilesnį ir ilgiau trunkantį orgazmą. Neatsitiktinai argininas yra rekomenduojamas žmonėms su sutrikusiomis lytinėmis funkcijomis. Ši amino rūgštis tinka tiek vyrams, tiek moterims, besiskundžiantiems susilpnėjusiu arba pradingusiu lytiniu potraukiu. Šiuolaikinė farmakologija siūlo platų maisto papildų su argininu asortimentą. Lytinių funkcijų atstatymui argininas naudojamas tiek į vidų (maisto papildų pavidalu), tiek išoriškai (gelių ar tepalų pavidalu).

,,Daktaras Adomas“ pasirūpino, kad jo vaistinėje būtų bent keletas preparatų potencijai gerinti. Šių nereceptinių maisto papildų sudėtyje yra  L-arginino. Dėl šiuolaikinės mitybos ypatumų ir greito gyvenimo tempo įsisavinamo L-arginino kiekis dažnai nepatenkina padidėjusio organizmo poreikio, todėl vyrams patariama papildomai vartoti preparatus su L-argininu .

Lašeliai vyrams ,,ERO Spanish Fly extreme men“

c3051fc927f223b4dcec5638c8bd0a4e-800x800

Šie lašeliai vyrams – tai stiprus afrodiziakas, kurio sudėtis yra L-arginino, vitamino C ir šventagaršvės šaknų ekstrakto mišinys. Lašeliai ,,ERO Spanish Fly extreme men“ lašeliai priskiriami maisto papildų kategorijai. Reguliariai vartojant šiuos lašelius, suaktyvinama kraujotaka genitalijų srityje, todėl pagerėja erekcija, prailginama lytinio akto trukmė bei patiriamas intensyvesnis orgazmas.

Lašeliai vyrams ,,ERO Spanish Fly Gold Strong men“

12 

Lašelių vyrams ,,ERO Spanish Fly Gold Strog men“ poveikis yra panašus, kaip ir prieš tai aprašytų lašelių. Neperdozuojant ir reguliariai vartojant šį maisto papildą, žymiai pagerėja seksualinio gyvenimo kokybė. L-argininas ir šventagaršvės šaknų ekstraktas suaktyvina kraujotaką genitalijų srityje, taip mažindamas erekcijos sutrikimus.

,,Daktaras Adomas“ primena, kad maisto papildai neturėtų tapti subalansuotos mitybos ir sveiko gyvenimo pakaitalu.

Visus vyrus, susidomėjusius  L-arginino teigiama įtaka seksualiniam poros gyvenimui ir ketinančius patiems išmėginti L-arginino efektyvumą,  ,,Daktaras Adomas“ kviečia apsilankyti prekių svetainėje.Palikti Komentarą

Jūsų elektroninis paštas nebus rodomas viešai. Reikalingi laukai pažymėti * *